Якщо шукаєте магазин запчастин, який пропонує високий рівень обслуговування, бюджетні ціни й тільки оригінальні товари, то варто ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину «Газель Авто». Каталог для зручності розділений на певні категорії, тому кожний клієнт, навіть з невеликим досвідом користування автомобілем, може легко та швидко знайти те, що йому потрібно. Асортимент великий, тому інтернет-магазин автомобільних запчастин може запропонувати вигідно поновити асортимент навіть СТО.

 

Інтернет-магазин автозапчастин Gazel Avto: в чому наш успіх?

 

Магазин автозапчастин Gazel Avto на ринку вже понад 10 років, тому за цей час можемо запропонувати:

професійний сервіс;

тільки оригінальні деталі;

великий асортимент;

завжди наявні автозапчастини для замовлення;

методи оплати різноманітними способами;

швидке отримання замовлення.

Купити запчастини можна самостійно через сайт, ознайомившись з асортиментом та додавши необхідне в список замовлення. Для цього варто заповнити стандартну анкету для отримання замовлення за вказаною адресою. Але якщо при оформленні виникли додаткові питання завжди можна подзвонити професійним менеджером через телефон, або написати на електронну адресу.

Інтернет-магазин запчастин пропонує такі деталі:

►► запчастини для ГАЗ, УАЗ, Волга, ВАЗ;

►► двигуни Cummins, Evo-tech, ЗМЗ, УМЗ;

►► ходову частину;

►► систему охолодження;

►► елементи для встановлення опалення і вентиляції.

В асортименті також наявна автохімія.

магазин автозапчастин газель автоВихід з ладу автозапчастин — це нормальний процес, оскільки кожний елемент має свій строк використання. Важливо тільки вчасно виділити момент, коли ця заміна необхідна. Для цього потрібно регулярно проходити перевірки на СТО, а також не ігнорувати власні спостереження за станом автомобіля.

Купити авто запчастини обов'язково потрібно своєчасно. Оскільки зламані деталі не тільки викликаються великий ризик створення небезпечної ситуації на дорозі, але й значно підвищують ймовірність необхідності оплати коштовного ремонту. Тому не варто намагатися заощадити, якщо вирішили купити запчастини до авто. Оскільки така економія може спровокувати ще більші витрати. До того ж постійним клієнтам інтернет-магазин «Газель Авто» пропонує додатково користуватися програмою лояльності.

 

Купити запчастини до авто в інтернет-магазині «Газель Авто»

 

Інтернет-магазин автозапчастин турбується про своїх клієнтів, йому пропонує тільки якісний товар. Оригінальні моделі довго слугують, а отже викликають менше проблем під час експлуатації.

І в такому випадку клієнт точно знає, за що саме платить гроші. Великий асортимент дозволяє не шукати довго продавця, який пропонує все необхідне в одному місці. В результаті клієнт має можливість зекономити кошти на додатковій доставці та час на пошуку необхідного. Кожний клієнт може оплатити замовлення таким чином:

карткою;

накладеним платежем з передоплатою;

безготівковим розрахунок з організаціями;

LiqPay;

WayforPay.

Для пересилання пропонується скористатися послугами Нова Пошта та Justin. Відомо, що мало, що так дратує, як додання певної позиції в замовлення й подальше інформування, що цієї деталі немає в наявності, тому «Газель Авто» постійно працює над покращенням сервісу й оновлює асортимент регулярно.